Vodafone Viber
(050) 307-22-73
Life
(093) 864-31-91
Kievstar
(067) 574-48-94
Ua RU
Лазерний промінь, що створює диво...
...для кожного з Вас
Головний наш принцип - зрозуміти вимоги та побажання замовника
і зробити краще

Лазерне гравіювання. Послуги лазерного гравіювання та маркування

Laser art – надає послуги лазерного гравіювання та маркування виробів різного призначення на обладнанні власного виготовлення.

Технологія лазерного гравіювання

При лазерному гравіюванні зображення наноситься на виріб за рахунок випаровування або зміни властивостей поверхневого шару оброблюваного матеріалу під впливом лазерного променя.

Зображення наноситься на вироби з таких матеріалів:

 • метали;
 • скло;
 • пластик;
 • кераміка;
 • мармур.

 

Типові вироби, на які наноситься зображення:

 • сувенірна продукція (ручки, ножі, брелоки, запальнички, фляги, візитниці тощо);
 • ювелірні вироби;
 • мобільні телефони;
 • таблички;
 • шильди та багато іншого.

 

Переваги лазерного гравіювання в порівнянні з іншими методами нанесення зображень:

 • висока деталізація зображення (766 dpi);
 • довговічність та стійкість до механічного впливу;
 • відсутність механічного контакту з поверхнею, що гравіюється;
 • можливість нанесення зображення на важкодоступні ділянки поверхні.

Приклади лазерного гравіювання

 

Лазерне гравіювання з високою точністю, дозволяє наносити зображення з найтоншою деталізацією. Можливість гравіювання надтвердих, тендітних та інших матеріалів.

  

  

Лазерне гравіювання твердих матеріалів, що погано піддаються механічній обробці. Безконтактний спосіб обробки матеріалу.

 

  

Лазерне гравіювання м'яких, крихких матеріалів. Мала зона термічного впливу (відсутність пошкодження різних декоративних покриттів).

Лазерне гравіювання написів та логотипів великих розмірів

 

 

Лазерне гравіювання виробів з дерева, нанесення логотипу на дерев'яну спинку.

 

Лазерне гравіювання дерев'яної стільниці
Розмір стільниці: 75 см х 120 см

Лазерне гравіювання рекламно-сувенірної продукції

Послуги лазерного гравіювання

Роком народження лазера вважається 1917 рік, коли Альберт Ейнштейн запропонував концепцію випромінювання. З того часу вже минуло вже багато років, а в побуті він дебютував відносно недавно: вказівники, далекоміри, принтери, комп'ютерні мишки та лазерне маркування металу та інших матеріалів. Останнє почали застосовувати для приватних потреб лише близько 10 років тому.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Докладніше

Лазерне маркування виробів – це процес створення напису або зображення шляхом впливу сфокусованого променя середньої потужності, який знімає верхній шар з поверхні певної глибини. Гравіювання лазером застосовується для нанесення візерунків на будь-якому твердому матеріалі. З його допомогою можна зобразити різні комбінації малюнку, написи, логотипу та фото.

Гравіювання звичайно можна проводити і за допомогою механічних верстатів, які використовують ножі або свердла. Але тоді точність та якість виконання буде нижчою. До того ж такі верстати мають невеликий вибір оброблюваних матеріалів та товщини предметів. Тому лазерне гравіювання по металу, яке може проводити роботи з точністю до мікрона і не потребує додаткових витратних матеріалів, буде краще та дешевше. Крім того, відсутність прямого контакту дозволяє обробляти променем гнучкі поверхні, чутливі до деформації, такі як лазерне гравіювання на шкірі.

 

 

 

 

Надаємо послуги за допомогою газового та твердотільного лазера. Наше передове обладнання дозволяє наносити зображення на велику кількість матеріалів: лазерне гравіювання по дереву, металу, пластику, каменю, кремнію, фользі, графіту, кераміці, тканині, гумі, шкірі.

Скло – це досить поширений матеріал у побуті. Тому не дивно, що предмети з нього дарують на новосілля, день народження, річницю та інші дати. Щоб зробити подарунок справді унікальним, застосовується лазерне гравіювання на склі. Іменна пляшка або ваза, весільні келихи, скляна табличка на ювілей та багато іншого можна легко замовити в компанії «Laser Art».

Ми можемо проводити маркування на круглих (ложки, чашки, ручки, кільця) та інших нерівних поверхнях. Швидкість проходження променя до 2 м/сек, а це означає, що довго чекати вам не доведеться.

За допомогою лазера будь-який предмет, такий як флешка, ручка, кришка, або чохол телефону, брелок, запальничка, можна зробити особливим, ексклюзивним, незвичайним, іменним. Гравіювання на металі Харків використовується також для кілець, сережок, кулонів, браслетів, столових предметів, медалей. Лазерне гравіювання застросовується не тільки для декоративних, а і для практичних цілей: нанесення інструкцій на вироби, літер на клавіші.

Звертайтеся в «Laser Art» та отримайте:

 • швидке обслуговування;
 • індивідуальний підхід;
 • демократичну вартість;
 • точне лазерне гравіювання Харків;
 • гарантію якості;
 • знижки на великі замовлення.

Ми гарантуємо, що отримавши наші послуги з лазерного гравіювання, ви залишитеся задоволені результатом!

Залишилися питання? Зателефонуйте за номерами, вказаними на сторінці, або скористайтеся електронною поштою, і наші менеджери з радістю нададуть вам безкоштовну консультацію.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ошибка
Детальное описание ошибки
arrow_upward